Комунальний заклад освіти "СЗШ №1" Дніпровської міської ради

 



Конкурс "Учитель року"

Конкурс «Учитель року»

 

2017 рік

 

  

Вергун Світлана Анатоліївна

Учитель початкових класів

Призер міського конкурсу

Номінація «Початкова школа»

Тема досвіду: «Педагогічні основи використання казки як засобу первинної соціалізації учнів початкових класів та вивчення традицій народу»

                                       Блог Вергун С.А.  vergunsvitlana.blogspot.com

2016 рік

Маменко Юлія Володимирівна

Учитель математики, інженерної графіки

Призер міського конкурсу, лауреат обласного конкурсу

Номінація «Математика»

Тема досвіду: «Використання сучасних інформаційних і комунікаційних технологій в освіті як шлях до соціалізації особистості»

 Блог Маменко Ю.В. http://mamenkoyl.blogspot.com

 

2015 рік

Василюк Інна Іванівна

Учитель історії, правознавства

Призер міського конкурсу

Номінація «Правознавство»

Тема досвіду: «Соціалізація учнів у процесі вивчення правознавства»

Блог Василюк І.І. vasiljuk86.blogspot.com

 

2014 рік

Кучеренко Ольга Олександрівна

Учитель географії

Переможець міського конкурсу, переможець обласного конкурсу,

лауреат Всеукраїнського конкурсу

Номінація «Географія»

Тема досвіду: «Формування навчально-пізнавальної компетентності учнів шляхом залучення їх до різноманітних форм ігрової діяльності на уроках географії»

 

 

Чеберко Наталія Василівна

Учитель української мови, літератури

Переможець міського конкурсу, переможець обласного конкурсу, лауреат Всеукраїнського конкурсу

Номінація «Зарубіжна література»

Тема досвіду: «Урок літератури: розвиток компетентного учня засобами компаративного аналізу тексту»

 

 

 

Василюк Інна Іванівна

Учитель історії, правознавства

Переможець міського заочного конкурсу

Номінація «Правознавство»

Тема досвіду: «Соціалізація учнів у процесі вивчення правознавства»

 

Блог Василюк І.І. vasiljuk86.blogspot.com

 

 

2013 рік

Ткаченко Наталія Василівна

Заступник директора з НВР

Учасник II Всеукраїнського конкурсу

«Творчий учитель-обдарований учень»

Тема досвіду: «Уроки батьківської мудрості «В гостях у казки»

 

 

 

Алексеєва Тетяна Станіславівна

Учитель початкових класів

Призер міського конкурсу

Номінація «Початкова школа»

Тема досвіду: «Формування навичок життєвого самовизначення і соціальної компетентності-інноваційна система проектування розвитку особистості»

 

2011 рік

Вайцель Кароліна Анатоліївна

Учитель російської мови, літератури

Переможець міського конкурсу

Номінація «Зарубіжна література»

Тема досвіду: «Формування творчої особистості шляхом організації і змісту журналістської діяльності учнів у процесі профільного навчання»

 

 

 

Малишко Інна Олексіївна

Учитель історії

Переможець міського конкурсу

Номінація «Історія»

Тема досвіду: «Групова та кооперативна форми організації діяльності учнів на уроці»

 

 

Вергун Світлана Анатоліївна

Учитель початкових класів

Призер міського конкурсу

Номінація «Початкова школа»

Тема досвіду: «Застосування здоровязберігаючих технологій на уроках в початкових класах»

 

2010 рік

 

Зонтов Володимир Олександрович

Учитель математики, інформатики

Призер міського конкурсу

Номінація «Математика»

Тема досвіду: «Впровадження спирального навчання на уроках математики»

 

2006 рік

 

Мірошкіна Наталія Віталіївна

Учитель хімії

Призер міського конкурсу

Номінація «Хімія»

Тема досвіду: «Від алгоритмічного розв’язування задач до адаптивної системи навчання на уроках хімії»

 

2004 рік

 

Кідиба Оксана Василівна

Учитель початкових класів

Переможець міського конкурсу

Номінація «Початкова школа»

Тема досвіду: «»

 

 

2003 рік

 

Сальченко Наталія Анатоліївна

Учитель музики

Переможець міського конкурсу

Номінація «Музика»

Тема досвіду: «Слухання музики як основа формування естетичного смаку у молодших школярів»

 

 2002 рік

 

Ткаченко Наталія Василівна

Учитель початкових класів

Призер міського конкурсу

Номінація «Початкова школа»

Тема досвіду: «Дидактичні ігри та їх роль у навчанні молодших школярів»

 

 

Мірошкіна Наталія Віталіївна

Учитель хімії

Переможець міського конкурсу, призер обласного конкурсу

Номінація «Хімія»

Тема досвіду: «Адаптація-необхідність сучасності»