Комунальний заклад освіти "СЗШ №1" Дніпровської міської ради

 

Майбутнє Дніпропетровщини

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Збірка «Майбутнє Дніпропетровщини – талановиті діти!

2016 рік

Розділ «Педагогічна еліта Дніпропетровщини»

№ з/п

ПІБ

Посада

1

Мойсова Валентина Леонідівна

Директор школи, учитель математики

2

Вайцель Кароліна Анатоліївна

Учитель російської мови і л-ри

3

Малишко Інна Олексіївна

Учитель історії

4

Василюк Інна  Іванівна

Учитель правознавства

5

Кучеренко Ольга Олександрівна

Учитель географії

6

Левашенко Олена Станіславівна

Учитель біології

7

Гудзь Ніна  Петрівна

Учитель української мови і л-ри

8

Чеберко Наталія Василівна

Учитель української мови і л-ри

9

Вергун Світлана  Анатоліївна

Учитель початкових класів

10

Орел Ганна Олегівна

Учитель математики і інформатики

11

Мірошкіна Наталія  Віталіївна

Учитель хімії

12

Алєксєєва Тетяна Станіславівна

Учитель початкових класів

13

Бачуріна Олена Анатоліївна

Учитель обслуговуючої праці

14

Довгаль Лариса  Сергіївна

Учитель обслуговуючої праці

15

Овчаренко Світлана Іванівна

Учитель початкових класів

16

Хоменко Олена  Володимирівна

Учитель початкових класів

17

Гаврилова Нателла Аркадіївна

Учитель музики

18

Ткаченко Наталія  Василівна

Заступник директора

19

Бегма Вікторія  Юріївна

Заступник директора

20

Коряхова Валентина Борисівна

Заступник директора

21

Маменко Юлія Володимирівна

Учитель інженерної графіки

22

Єфремова Олександра Семенівна

Учитель фізкультури

23

Мартиненко Руслан Вікторович

Учитель фізкультури


 

 

Збірка «Майбутнє Дніпропетровщини – талановиті діти!

2016 рік

«Гордість та надія Дніпропетровщини»

Особисті сторінки

№ п/п

ПІБ дитини

Вид здібностей

1

Вайцель Еліна Вадимівна

 Поезія, хореографія

2

Довгопол Микита Владиславович

Акторська гра

3

Мельниченко Анастасія Іллівна

Східні танці

4

Поліщук Вероніка Сергіївна

Вокал

5

Самодіна Юлія Ігорівна

Спортивно-бальні танці

 

 

Збірка «Майбутнє Дніпропетровщини – талановиті діти!

2016 рік

Розділ «Гордість та надія Дніпропетровщини»

№ п/п

ПІБ дитини

Вид здібностей

1

Безбах Арсеній Валерійович

Спортсмен (футбол)

2

Біла Саті Максимівна

Творча, хореографія

3

Бондик Олександра Павлівна

Поезія, відеоз’йомка

4

Брильова Софія Денисівна

Література

5

Вайцель Еліна Вадимівна

 Поезія, хореографія

6

Велика Поліна Олегівна

Образотворче мистецтво

7

Виноградська Вікторія Вадимівна

Фігурне катання

8

Гаркуша Денис Олександрович

Спортсмен (тхеквандо)

9

Дмитренко Софія Віталіївна

Бальні танці

10

Довгопол Микита Владиславович

Акторська гра

11

Зайцев Олександр Сергійович

Бальні танці

12

Зюзя Олександр Олександрович

Література

  13

Зражевський Роман Олегович

спортсмен

14

Зубко Кирило Віталійович

Народні танці

15

Каверіна Нонна Олексіївна

Образотворче мистецтво

16

Кожемяка Віталій Геннадійович

Призер обл.МАН (хімія)

17

Ковальов Тарас Юлійович

Шашки

18

Ковальова Катерина Валеріївна

Вокал

19

Ковальчук Людмила Михайлівна

Філологія

20

Костроміна Владислава Володимирівна

Інтелектуальна, балет

21

Котова Софія Юріївна

Театральний гурток

22

Кулик Святослав Сергійович

Бальні танці

23

Куприк Олександра Іванівна

Вокал, композитор

24

Куриленко Анастасія Олександрівна

Баскетбол

25

Ле Міліна Бінь

Тхекван-до

26

Лимар Олександра Євгенівна

хореографія

27

Лук’янченко Олена Олександрівна

Театральне мистецтво

28

Максакова Дар’я Дмитрівна

Поезіія, спортивні танці

29

Мельниченко Анастасія Іллівна

Східні танці

30

Нікітенко Поліна Олегівна

Творча (образ.мистецтво)

31

Онацький Дмитро Андрійович

Плавання

32

Поліщук Вероніка Сергіївна

Вокал

33

Просенко Ганна Вадимівна

Музичне мистецтво

34

Пригодський Микита Максимович

Театральний гурток

35

Псарьова Аліна

Образотворче мистецтво

36

Пятниця Ілля Андрійович

Спортсмен (футбол)

37

Ролдугіна Марія Олексіївна

Образотворче мистецтво

38

Самаріна Катерина Денисівна

Бальні танці

39

Самодіна Юлія Ігорівна

Спортивно-бальні танці

40

Сорока Катерина Сергіївна

Хореографія

41

Стадник Алан Станіславович

Спортсмен

42

Столяренко Варвара Володимирівна

Образотворче мистецтво

43

Тесленко Катерина

Образотворче мистецтво

44

Тонконог Олеся Кирилівна

Сучасні танці

45

Трикоз Ярослав Іванович

Сучасні танці, випилювання лобзиком

46

Уласевич Ірина Валеріївна

Сучасні танці

47

Федосова Іванна Павлівна

Образотворче мистецтво

48

Шабатура Михайло Дмитрович

Спортсмен (шашки)

49

Швецова Варвара Денисівна

Образотворче мистецтво

50

Шевченко Михайло Володимирович

Шашки

51

Шумська Наталія

Вокал

52

Юрків Анастасія

Вокал

53

Дахно Анастасія Дмитрівна

Образотворче мистецтво

54

Довбня Єлизавета Олександрівна

Поезія

55

Рудник Маргарита  Сергіївна

Хореографія

56

Кошман Микита Євгенійович

Футбол

57

Кошман Кирило

Євгенійович

Футбол

58

Тютюнник Віталій Володимирович

 

Тхеквондо