Комунальний заклад освіти "СЗШ №1" Дніпровської міської ради

 

Наші досягнення

 

 

 

 

 

Учениця 11-А класу Марченко Катерина посіла І місце у ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії МАН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учениця 11-А класу Моісєєва Варвара посіла ІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії МАН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учениця 11-А класу Бондик Олександра  посіла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії МАН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За 2017-2018 н.р. в районних предметних олімпіадах  27 учнів посіли призові місця; 8 - в міських олімпіадах

Піддубний Антон, учень 9-А класу, посів І місце у Всеукраїнській олімпіаді з культурології

Кравець Ксенія, учениця 9-Б класу, посіла ІІІ місце в обласній олімпіаді з трудового навчання

Гончарова Аріна, учениця 8-В класу,  посіла І місце в міському конкурсі «Торкнутись серцем до природи», нагороджена грамотою інституту ім. Гете.

 

 

Моісеєва Варвара, учениця 10-А класу, нагороджена премією міського голови за активну участь  у молодіжному самоврядуванні.    

 

                          

Куприк Олександра, учениця 10-А класу, посіла І місце в міському конкурсі « Зоряне коло»

Редакція шкільного інформаційного агентства «Вікна» посіла І місце в міському конкурсі шкільних газет « Дніпро юнпрес»

 

 

 

 

2 випускників випускників 2018 року нагороджені срібними медалями «За досягнення у навчанні»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яковенко Вікторія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пухало Анастасія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За 2016-2017 н.р. в районних предметних олімпіадах  41 учень посів призові місця; 10- в міських олімпіадах.

Хубецов Олександр, учень 7-А класу, посів ІІ місце в обласній олімпіаді з математики.

 

 

 

 

2 випускників 2017 року нагороджені золотими медалями «За високі досягнення у навчанні»

 

 

 

 

 

 

 

 

Демиденко Марія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Федорченко Павло
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 випускників  2017 року нагороджені срібними медалями «За досягнення у навчанні»

 

 

 

 

 

 

 

 

Дубенець Анастасія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Полуянчик Олег

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Психолог школи Кирилюк Тетяна Олександрівна посліла III місце у міському кокурсі "Психолог року"

Команда школи: Бовкун Артем(7-В), Рубанський Валерій(7-В), Шеставін Іван(7-В), Ніколайчук Кирило(7-В), Нелюбов Андрій(7-Б), Седаков Роман(7-Б), Коляда Владислав(7-В), Єфіменко Ілля(7-Б), Давиденко Владислав(8-А), Кобилко Євген(8-А) - переможець обласних, учасник Всеукраїнських (5 місце) змагань з волейболу . Тренер Єфремова О.С.  

 

 

     

 

 

 

              Учениця 10-Б класу Брагар Поліна посіла III місце у II  етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з географії  МАН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За 2015-2016 навчальний рік в районних олімпіадах з різних предметів 35 учнів посіли призові місця; 7 - в міських олімпіадах.

1 учень школи посів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з хімії  МАН

- Кожемяка Віталій, 11-Б кл. (хімія).

 

 

 

За 2014-2015 навчальний рік в районних олімпіадах з різних предметів 42 учні посіли призові місця; 9 - в міських олімпіадах.

1 учень школи посів ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з біології  МАН

- Болгова Катерина, 11-А кл. (біологія).

 

 

 

 

 

7 випускників 2016р. нагороджені золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні"

  Шевченко Руслана

 

 Гудзь Владислав

 

 Шевченко Анастасія

 

 Махінько Віталій

 

 Кожемяка Віталій

 

 

 Саулевич Анастасія

 

 Виноградська Вікторія

 

 

5 випускників 2016р. нагороджені срібною медаллю "За досягнення у навчанні"

 

 Такташев Микита

 

 Самодіна Юлія

 

 Кучеренко Дар'я

 

 Матевосян Давид

 

 Велика Поліна