Комунальний заклад освіти "СЗШ №1" Дніпровської міської ради

 

Вступ до школи

Наші контакти/ Як нас знайти/ Територія обслуговування

Адреса школи: 49038,м.Дніпро, вул.Привокзальна,15

Телефон приймальні: 7708518

ПОСТ ОХОРОНИ ШКОЛИ: +38(066) 347-19-33

ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ШКОЛИ: sh1.dnepr@gmail.com

 

 

 

Територія обслуговування, яка закріплена за закладом освіти:

Вул.Пастера 2,6,10                                                

Вул.Пастера 16,18                                                    

Вул.Пастера 20

Вул.Пастера 28,30

Вул.Пастера 12

Вул.Привокзальна 3

Вул.Привокзальна 4

Пр.Д.Яворницького 119

Пр.Д.Яворницького 121

Пр.Д.Яворницького 123а

Пр.Д.Яворницького 125

Пл.Старомостова 1

Пл.Старомостова 2

Вул.Курчатова 2

Вул.Курчатова 4

Вул.Боброва 21а

Пл.Вокзальна 1

Пл.Вокзальна 2

Вул.Академіка Белелюбського 1ж, 1л


Нормативна база по вступу:

 

Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють, а також свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).

         У разі потреби учень може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу за заявою батьків та наявності довідки про перехід до іншого закладу.

         Переведення учнів з іншого навчального закладу здійснюється за наявності особової справи учня встановленого Міністерством освіти і науки України зразка та медичної довідки.


 

Списки учнів які зараховані в перший клас

2018-2019 навчальний рік

1- А Клас

1.

Васильченко

2.

Анципович

3.

Скачков

4.

Дідковська  

5.

Єршов

6.

Драган

7.

Буторіна

8.

Касаткіна

9.

Кривенцев

10.

Бабошина

11.

Панченко

12.

Панченко

13.

Малко

14.

Пугачов

15.

Танцура

16.

Микитенко

17.

Литовченко

18.

Денисенко

19.

Данилова

20.

Міщенко

21.

Павленко

22.

Кравченко

23.

Грушецький

24.

Бердова

25.

Чіркова

26.

Кулішов

27.

Кушнір

28.

Бондар

29.

Гай

30.

Новак

31.

Богиня

 

1- Б Клас

1.

Баранов

2.

Берест

3.

Бондаренко

4.

Бочка

5.

Бурлачко

6.

Бут

7.

Єлісєєв

8.

Заковряшин

9.

Кружилін

10.

Литвин

11.

Мазурак

12.

Малий

13.

Надірян

14.

Ревенко

15.

Тюменцев

16.

Шаруда

17.

Шмальченко

18.

Буряк

19.

Замкова

20.

Калиновська

21.

Калиста

22.

Коротаєва

23.

Перепьолкіна

24.

Похил

25.

Решетняк

26.

Ткаченко

27.

Ходикіна

28.

Хоменко

29. Наумченкова

 

 

1-В Клас

 

1.

Бутенко

2.

Вакуленко

3.

Воробйов

4.

Гричук

5.

Дудочкін

6.

Єшилюрт

7.

Заяць

8.

Комишний

9.

Кочетков

10.

Мельник

11.

Михайлов

12.

Мурачов

13.

Нікітін

14.

Перельолкін

15.

Попко

16.

Сергієнко

17.

Струк

18.

Толкачов

19.

Черваков

20.

Шелег

21.

Шляховий

22.

Багдасарян

23.

Басараб

24.

Вощина

25.

Олексієнко

26.

Радченко

27.

Федоровська

28.

Франчик

29.

Шереметя

30. Капустіна

 

Мережа класів КЗО «СЗШ № 1» ДСМР

станом на 10.07.2018 р.

Клас

План

Фактично

Вільних місць

1-А

30

31

 

1-Б

30

29

1

1-В

30

30

 

2-А

30

32

 

2-Б

30

30

 

2-В

30

32

 

3-А

30

31

 

3-Б

30

31

 

3-В

30

32

 

4-А

30

30

 

4-Б

30

30

 

4-В

28

29

 

5-А

28

39

 

5-Б

28

28

 

5-В

28

30

 

6-А

30

33

 

6-Б

30

34

 

6-В

30

31

 

7-А

28

28

 

7-Б

28

29

 

7-В

28

30

 

8-А

30

32

 

8-Б

30

31

 

8-В

30

30

 

9-А

28

26

2

9-Б

28

28

 

9-В

28

28

 

10-А

30

31

 

10-Б

30

30

 

11-А

20

20

 

11-Б

28

28

 

11-В

28

28