Комунальний заклад освіти "СЗШ №1" Дніпровської міської ради

Вступ до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Повідомляємо Вам, що у закладах середньої загальної освіти запроваджено гнучкий режим приймання документів та зарахування дітей до 1-х класів 2020 – 2021н.р. Ви можете надати скановані документи (або їх копії) на адресу електронної пошти закладу (sh.1.dnepr@gmail.com). Після закінчення карантину Ви маєте підтвердити заявку оригіналами документів.

Перелік документів:

1. Заява за зразком

2. Оригінал та ксерокопії свідоцтва про народження дитини та паспорта одного з батьків (для підтвердження місця реєстрації та проживання)

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

 

Увага!

1. Останній термін подання документів 31 травня 2020 року.

2. Документи подаються виключно одним з батьків.

4. Зарахування до 1-го класу відбуватиметься відповідно до ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальноїсередньої освіти:

- до 01 червня включно будуть зараховані усі діти, місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене;

- до 01 червня включно будуть зараховані діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у КЗО «СЗШ №1» ДМР, чи дітьми працівників закладу (якщо їх кількість не перевищить кількість вільних місць);

- до 15 червня включно, у разі наявності вільних місць, будуть зараховані діти, які не проживають на мікрорайоні школи.

 

Якщо у Вас виникли питання щодо зарахування дітей до 1-х класів, Ви можете звернутися за телефоном: 097 726 2386

 

Адреса школи: 49038,м.Дніпро, вул.Привокзальна,15

Територія обслуговування, яка закріплена за закладом освіти:

Вул.Пастера 2,6,10                                                

Вул.Пастера 16,18                                                    

Вул.Пастера 20

Вул.Пастера 28,30

Вул.Пастера 12

Вул.Привокзальна 3

Вул.Привокзальна 4

Пр.Д.Яворницького 119

Пр.Д.Яворницького 121

Пр.Д.Яворницького 123а

Пр.Д.Яворницького 125

Пл.Старомостова 1

Пл.Старомостова 2

Вул.Курчатова 2

Вул.Курчатова 4

Вул.Боброва 21а

Пл.Вокзальна 1

Пл.Вокзальна 2

Вул.Академіка Белелюбського 1ж, 1л

 

Списки учнів перших класів 2020-2021 н.р. станом на 15.06.2020 р.

1-А клас програма «На крилах успіху»

 

  1. Базарченко Кирило
  2. Білоусова Альона
  3. Біляцький Максим
  4. Василенко Лев
  5. Война Кирил
  6. Грендач Златомира
  7. Дірявка Тимур
  8. Єсипенко Володимир
  9. Журавель Артем
  10. Коробченко Таїсія
  11. Костенко Антоніна
  12. Кравченко Денис
  13. Марченков Георгій
  14. Меркіна Поліна
  15. Миролюбська Мілана
  16. Молибога Валерія
  17. Морозов Іван
  18. Науменко Софія
  19. Сова Ярослав
  20. Тараненко Олександр
  21. Ткачук Іван
  22. Трескунова Анна
  23. Тян Мін-Су
  24. Шестиалтинов Гліб

 

1-Б клас програма «Інтелект України»

 

  1. Бабак  Анастасія
  2. Баширова  Каміла
  3. Верьовка  Варвара
  4. Виноградський  Дмитро
  5. Єршов  Євген
  6. Єфремова  Маргарита
  7. Заремба  Максим
  8. Зіброва  Мішель
  9. Карвасарна  Злата
  10. Кожушко  Лора
  11. Кривенцева  Соломія
  12. Кулішов  Кирило
  13. Лизогуб  Ксенія
  14. Логвін   Данило
  15. Мельник  Владислав
  16. Мельник   Дмитро
  17. Молдавець  Вікторія
  18.  Мороз  Ангеліна
  19. Плахотін   Єлисей
  20. Пойченко    Дар’я
  21. Полуянчик   Діана
  22. Потилєв   Кирило
  23. Прохоров  Данііл
  24. Скляр  Гордій
  25. Тищук  Данило
  26. Хозяєнко  Вячеслав
  27. Шевчук Єва
  28. Штогаренко  Даніїл
  29. Щербаков  Кирило
  30. Щикіна  Анна

1-В клас «НУШ»

 

  1. Богданов Денис
  2. Боровкова Майя
  3. Варапай Данило
  4. Варапай Ілля
  5. Воронова Варвара
  6. Глущенко Софія
  7. Грибченко Гліб
  8. Дуб Поліна
  9. Євтіхова Варвара
  10. Єлісєєва Катерина
  11. Кас’яненко Микола
  12. Кепещук Даніл
  13. Коваленко Анна
  14. Кожем’яка Тихон
  15. Колчин Тимур
  16. Лисенко Назар
  17. Міщихіна Марія
  18. Пальчук Аріна
  19. Підберезній Данило
  20. Ражик Степан
  21. Риб’янець Віктор Алекс
  22. Сівак Анастасія
  23. Тіранова Ангеліна
  24. Ушакова Марія
  25. Чепур Ілля
  26. Чередник Поліна
  27. Чорний Іван
  28. Шатов Тимофій
  29. Шелег Еріка       
  30. Шмальченко Денис