|
Новини
Новини: 1171
10 груд. 2023
Урок- дискусія до Всесвітнього дня Гідності в Україні
![](/uploads/org2580/news_1703490861__thumb.jpg) Урок- дискусія до Всесвітнього дня Гідності в Україні. Крок 1. ГІДНІСТЬ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД 1.1 Якою може бути гідність? Зупинка 1. Хмаринка гідності
9 груд. 2023
Урок «Наснаження для гідного життя»
![](/uploads/org2580/news_1703490796__thumb.jpg) Колектив Дніпровського ліцею №1 Дніпровської міської ради взяв участь у Всесвітньому Дні Гідності. Педагоги, учні та учениці ліцею провели загальну онлайн-зустріч, під час якої дізналися про значення гідності в їхньому житті й житті інших людей та уроки- дискусії в класних колективах.
Важливими компонентами уроків-дискусій цього року були «Наснаження для гідного життя» та «Гідність у дії».
7 груд. 2023
Вітаємо з Днем української хустки!
![](/uploads/org2580/news_1703490429__thumb.jpg) Вітаємо з Днем української хустки!
4 груд. 2023
Дякую і ще раз дякую!
![](/uploads/org2580/news_1703490248__thumb.jpg) Зараз багато статей, про те, що українці поділяються на тих, хто розуміє і допомагає армії та на тих, хто продовжує насолоджуватися життям, попри трагедію України. Мені повезло мати друзів, які памʼятають, кому вони забов’язані життям. Коли мені подзвонила моя Валюся і сказала, що для хлопців іде посилка від вчителів, батьків та учнів Дніпровського ліцею № 1, освітян м. Дніпра, управління освіти та науки ДМР, я подякувала та чекала. Але коли вона прийшла, в мене пропав дар мови. Пʼять великих ящиків з шкарпетками (в тому числі вʼязаними власними руками), оберегами, пряниками, смаколиками, теплими дитячими листами!!! Дякую і ще раз дякую! На сьогоднішній день ще не все роздала, бо хлопці в основному на «нулі», але хто отримав, дуже вдячні. І обов’язково все буде Україна-вільна, єдина, незалежна!!!❤️ Світлана Карімова.
2 груд. 2023
Спартакіада до Дня Збройних сил України.
1 грудня у Дніпровському ліцеї №1 відбулася Спартакіада до Дня Збройних сил України.
Програма спартакіади включала змагання з 4 видів спорту. Всі учасники старалися показати найкращі результати у кожному із видів спортивних змагань. Вітаємо переможців!
1 груд. 2023
Урок- діалог «Право, обов’язок, свобода
![](/uploads/org2580/news_1703490135__thumb.jpg) 1 грудня було проведено урок- діалог «Право, обов’язок, свобода та відповідальність» для учнів та учениць 5-6 класів.
30 лист. 2023
Флешмоб
Флешмоб до Дня Збройних сил України «Моє серце б’ється у ритмі ЗСУ»
29 лист. 2023
Екскурсія до орфоепічного лісу.
![](/uploads/org2580/news_1703489946__thumb.jpg) Ось і закінчується золота пора року. Цієї осені учні ліцею мали змогу відвідати орфоепічний ліс, дізнатися розташування наголосу у словах. Гарні світлини нагадуватимуть, як потрібно правильно вимовляти слова.
25 лист. 2023
Переможці XIX Всеукраїнської інтернет-олімпіади.
![](/uploads/org2580/news_1701027616__thumb.jpg) Вітаємо!! Переможців XIX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з інформатики. Пальчук Аріну, Біляцького Максима, Лисенка Назара, Варган Єлизавету, Чорного Івана, Єсипенко Володимира. Щиро радіємо та бажаємо нових успіхів та перемог!
24 лист. 2023
Вітаємо!
![](/uploads/org2580/news_1701027567__thumb.jpg) Вітаємо Корнієнко Вероніку, Давиденко Катерину, Єлісєєву Катерину, Пальчук Аріну, Шатова Тимофія, Лисенка Назара, Чорного Івана з перемогою у конкурсі у формі кросворду "ЗСУ - Вартові перемоги!, присвяченого Дню Збройних Сил України!
2021202020192017201820162015201420132012
|